KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Sutyen Takım

Aşk için Fantezi Giyim

Kadınlar ve Erkekler gündelik yaşamda giydikleri giysilerin hem kendilerine yakışması hem de estetik durmasına özen gösteriyorlar. Özellikle kadınlar hem kendi cinsleri hem de karşı cins tarafından beğenilmek ister doğası gereği.Kadınlar hem kendilerini daha seksi ve özgüvenli hissedebilmek için Fantezi iç giyim diğer bir deyişle Fantazi iç giyim ürünlerini tercih edebiliyorlar.

Fantezi iç giyim ürünlerinde kadınlar daha şanslıdır. Erkeklere göre daha fazla ürün seçeneği mevcuttur. Kadınlar farklı iç çamaşırı modellerini giyerek istedikleri estetiğe ve alımlı görünüşe kavuşabiliyorlar .Aslında Fantezi İç Giyim Modellerini tercih ederken kadınlar partnerleri için de bu tür ürünleri giymek isterler.Hem kendilerini seksi hissetmek hem de partneri tarafından seksi görülmek istemeleri çok doğaldır.Faklı Fantezi iç giyim modeliyle Özel hayatlarına renk katan kadınlar kendileri ve partnerleri için farklı dünyalar yaratırlar.

Kadınlar birçok konuda detaylara önem verirler aslında. Fantezi iç giyim ürünlerini seçerken bazen kendi zevklerine uyan modelleri tercih ederler.Bazen de partnerleriyle beraber seçim yaparlar.Kadınlar Fantezi İç Giyim konusunda bazen beklenenden daha cesur olabiliyor. Konu kendisini seksi hissetmek ve partneri tarafından arzulanmak olduğunda kendi çizgisinin dışına çıkıyor.

Fantezi Dünyanız Ne Kadar Renkli?

Aşağıda Maddeler halinde olan Fantezi İç Giyim modelleri en çok rağbet gören ürünlerdir.

Fantezi Gecelik Modelleri: Fantazi İç Giyim Modelleri listesinde en üstlerde olan Fantazi Gecelikler.Her kadın ister aslında bu ürünü.Bazen Saten kumaş kullanılan bazen de Transparan tül kumaş ile üretilen ve birçok modeli bulunan bu ürün bazı geceler kadınların ilk tercihleri arasında olmayı her zaman başarıyor.Partnerine gecenin nasıl ilerleyeceği hakkında kısaca bilgi veren bu modeller partnerinizin sizi hem gece hem de sabah uyandığında güzel ve seksi bir kadın olduğunuzu hatırlamasını ve size bunu hissettirmesini sağlayan bir Fantezi İç Giyim Modelidir.

G-string ve Tanga Modelleri: Kadınların bazen ne kadar cesur olabileceklerini hatırlamışsınızdır. G-String ve Tanga işte tam olarak bu modeller o cesur ve kendinden emin olan kadınların tercihleri arasında yer alan bir üründür. Tanga Modelleri.G-String modellerine göre daha fazla kadının tercihidir. Kadınlar Tanga Modellerini artık gün içerisinde de kullanabilmektedir.Fakat iki modelde Normal iç çamaşırlarına göre daha seksi ve Fantezi grubuna dahildir.

Jartiyer Modelleri:Geldik en çok tercih edilen Fantazi İç Giyim Modellerinde listede en yukarıda olan ürünlerden bir tanesine Jartiyer Modelleri. O ki Kadınların Fantazi İç Giyim olarak aradıkları ilk akıllara gelen model. İnce bir çorap kadına seksi bir hava nasıl katabilir sorusu sorulsa Jartiyer Modelleri buna çok güzel bir cevap olurdu. Bağlantılı parçalarıyla bu ürünler vücuda yapışan bir yapıdadır. Jartiyer Modelleri Renk ve Desen seçenekleriyle bir çok kadının ilk tercihleri arasında kendine yer bulan bunu her geçen zaman içerisinde daha da arttırabilen bir üründür. Hatta kadınlar gün içerisinde kendilerini seksi ve özgüvenli hissetmek için Günlük kıyafetlerin içinde kullanmaya başlamıştır.

 

Vücut Çorabı Modelleri: Geldik bir cesur modele daha.Vücut Çorabı Modelleri özel iç giyim modellerinden biridir. Kadınlar boyun bölgesinden ayaklarına kadar komple giyilebilen ve vücuda yapışan bu modeli Cinsel dürtüleri uyandırmak için çok sık kullanırlar.File şeklindeki tasarımıyla akılda kalmıştır.Tül detayları olan modellerde mevcuttur.Cinsel anlamda fazlasıyla dürtü uyandıran ve bir o kadar da cesur bu model kadınlar tarafından Fantazi dünyalarını renklendireceği modeller arasındadır..

Fantazi Kostüm Modelleri: Her kadın ve erkeğin ilgi duyduğu üniformalı meslekler illaki vardır.Fakat bu sefer konu başka olmakla beraber hem erkek hem de kadınlar arasında Fantazi Giyim olarak yaygın olan bu Fantazi Kostüm Modelleri Partnerlerin birbirlerinin Fantazi dünyalarını renklendirmekte ve heyecan getirmekte. En çok tercih edilen Fantazi Kostüm Modelleri arasında Hizmetçi Kostümü,Hemşire Kostümü,Polis Kostümü,Dansöz Kostümü gibi bir çok kostüm seçenekleri sizlere farklı deneyimler ve heyecanlar getirmektedir.

Babydoll Modelleri:Gecelik modellerine benzeyen bu Fantazi İç Giyim Modelleri aslında bundan daha fazlasıdır. Kadınların vücut hatlarını ve özel bölgelerini ortaya koyan seksi ve cesur bir modeldir. Tül kumaşlarla ve Saten ile güzel bir uyum içerisinde üretilen bir üründür.

Büstiyer Modelleri: Kadınların günlük yaşantısında da kullandıkları ve sadece iç giyim modeli olmaktan çıkan Büstiyer Modelleri Fantazi İç Giyim de Jartiyer Modellerinin üzerine giyiliyor. Dantelli modelleri çok ilgi çeken bu modeller üreticiler tarafından her sezon daha farklı olarak kadınların beğenisine sunuluyor.

Erkeklerin Fantezi Dünya’sı

Kadınların olduğu kadar erkeklerin de bir Fantezi Giyim alanı mevcuttur. Kadınlar gibi erkeklerde bazı Fantazi iç giyim modelini tercih edebiliyor.Bunlardan birkaç tanesi Tanga,Vücut Çorabı,Transparan çamaşırı gibi modelleri tercih eden erkekler kendi Fantazi dünyalarını renklendiriyorlar.Çeşitli modellerde üretilen bu ürünler erkekler tarafından da rağbet görmektedir.

 

Marka: Mite Love
Ürün tarafımızca özenle paketlenerek, gizli kargo şeklinde gönderilmektedir. Kargo personeli dahil kimse paket içeriğini bilmez, faturada ürün adı gözükmez.Paket İçeriği:1 adet sütyen, 1 adet bağcıklı külot..
109,97TL Vergiler Hariç:109,97TL
Marka: Merry See
Paket İçeriğiKumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
27,90TL Vergiler Hariç:27,90TL
Marka: Merry See
Paket İçeriğiKumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
15,28TL Vergiler Hariç:15,28TL
Marka: Mite Love
Ürün tarafımızca özenle paketlenerek, gizli kargo şeklinde gönderilmektedir. Kargo personeli dahil kimse paket içeriğini bilmez, faturada ürün adı gözükmez.Paket İçeriği:1 Çift Çorap..
31,97TL Vergiler Hariç:31,97TL
Marka: Mite Love
Ürün tarafımızca özenle paketlenerek, gizli kargo şeklinde gönderilmektedir. Kargo personeli dahil kimse paket içeriğini bilmez, faturada ürün adı gözükmez.Paket İçeriği:Ürün tek parçadan oluşmaktadır..
89,97TL Vergiler Hariç:89,97TL
Marka: Mite Love
Ürün tarafımızca özenle paketlenerek, gizli kargo şeklinde gönderilmektedir. Kargo personeli dahil kimse paket içeriğini bilmez, faturada ürün adı gözükmez.Paket İçeriği:1 Adet Külot, 1 Çift Standart Düz Çorap, 1 Adet Üst..
159,96TL Vergiler Hariç:159,96TL
Marka: Mite Love
Ürün tarafımızca özenle paketlenerek, gizli kargo şeklinde gönderilmektedir. Kargo personeli dahil kimse paket içeriğini bilmez, faturada ürün adı gözükmez.Paket İçeriği:1 Adet Sütyen, 1 Adet Külot, 1 Çift Standart Düz Jartiyere Çorabı..
107,97TL Vergiler Hariç:107,97TL
Marka: Mite Love
Ürün tarafımızca özenle paketlenerek, gizli kargo şeklinde gönderilmektedir. Kargo personeli dahil kimse paket içeriğini bilmez, faturada ürün adı gözükmez.Paket İçeriği:1 Adet Tanga, 1 Adet Korse, 1 Sütyen, 1 Çift Çorap..
115,97TL Vergiler Hariç:115,97TL
Marka: Mite Love
Ürün tarafımızca özenle paketlenerek, gizli kargo şeklinde gönderilmektedir. Kargo personeli dahil kimse paket içeriğini bilmez, faturada ürün adı gözükmez.Paket İçeriği:Ürün tek parçadan oluşmaktadır..
159,96TL Vergiler Hariç:159,96TL
Marka: Mite Love
Ürün tarafımızca özenle paketlenerek, gizli kargo şeklinde gönderilmektedir. Kargo personeli dahil kimse paket içeriğini bilmez, faturada ürün adı gözükmez.Paket İçeriği:1 adet büstiyer, 1 adet etek, 1 adet etek tanga, 1 adet çorap..
245,97TL Vergiler Hariç:245,97TL
Marka: Doreanse
Doreanse Avantgarde Bayan Jartiyer 6901 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı ..
123,36TL Vergiler Hariç:123,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Avantgarde Bayan Strıng 6131 %85 Polyamid %15 Elastan BEYAZ, SIYAH Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlı..
45,36TL Vergiler Hariç:45,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Avantgarde Bayan Strıng 6166 %85 Polyamid %15 Elastan BEYAZ, SIYAH Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağl..
45,36TL Vergiler Hariç:45,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Avantgarde Bayan Strıng 6190 %85 Polyamid %15 Elastan BEYAZ, SIYAH Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığ..
32,36TL Vergiler Hariç:32,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Jartiyer 6905  %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir mad..
38,86TL Vergiler Hariç:38,86TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 6101 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
32,36TL Vergiler Hariç:32,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 7121 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
45,36TL Vergiler Hariç:45,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 6128 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
45,36TL Vergiler Hariç:45,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 6168 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
25,86TL Vergiler Hariç:25,86TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 7105 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
32,36TL Vergiler Hariç:32,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 7106 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
38,86TL Vergiler Hariç:38,86TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 7116 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
38,86TL Vergiler Hariç:38,86TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 7121 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
51,86TL Vergiler Hariç:51,86TL
Marka: Doreanse
Doreanse Bayan Slip Külot 7178 %85 Polyamid %15 Elastan Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir..
71,36TL Vergiler Hariç:71,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Elegant Bayan Slip Külot 7132 Kumaş: %45 Modal %45 Cotton %10 Elasthane Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, ..
51,86TL Vergiler Hariç:51,86TL
Marka: Doreanse
Doreanse Elegant Bayan Slip Külot 7137 Kumaş: %45 Modal %45 Cotton %10 Elasthane Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, ..
45,36TL Vergiler Hariç:45,36TL
Marka: Doreanse
Doreanse Elegant Bayan Slip Külot 7138 %45 Modal %45 Cotton %10 Elasthane BEYAZ, SIYAH Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Çamaşır, Pijama , Atlet Takımları Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmi..
58,36TL Vergiler Hariç:58,36TL