KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Blogumuzdan Yazılar

08 Mar İç Giyim'de Gizli Kargo Nedir?
Pandoragiyim 0 489
Gizli Kargo'nun AmacıBirçok kişi iç çamaşırı sitelerinden ürün aldığında bu ürünlerin gizlilik içinde eline ulaşmasını ister. Tercih edilen fantezi ürünlerin muhakkak gizli paket kargo ile gönderilmes..
08 Mar Erkekte İç Giyim'in Önemi ?
Pandoragiyim 0 129
Kıyafetlerimizin altındaki bu gizli giysiler bile stiller, konfor ve işlev açısından dış giyim kadar önemlidir. Seçtiğiniz erkekler için iç giyim tarzı ne olursa olsun, konfor sizin önceliğiniz olmalı..
08 Mar Doğru Sütyen Takım Seçimi ?
0 140
Birçok insan için sütyen alışverişi, düz hayal kırıklığı ve tamamen travmatik arasında duygusal ölçekte bir yere düşer ve aynı şey, söz konusu sütyenlerin gerçek giyilmesi için de söylenebilir. Birçok..
19 Mar İç Giyim'de Nelere Dikkat Etmeli ?
Pandoragiyim 0 119
Sütyen seçimi kadınlar arasındaki iç giyim seçiminde nerede ise ilk sırada yer almakta. Sütyen alırken dikkat etmeniz gereken tek şey ise giydiğiniz zaman sizi kesinlikle rahat ettirmesi, ve sıkmaması..
19 Mar Modayı takip ederek tarzını yakala
0 104
 Her sezon farklı giyim modelleri ve giyim tasarımlar gündeme geliyor. Modanın asıl tanımına baktığımızda ise her zaman için kişinin kendisine yakışanı tercih ederek kullanmasıdır. İç giyim modelleri ..
02 May Sutyen Nedir? Sutyen Çeşitleri ve Kullanım Amaçları
Pandoragiyim 0 551
Kadın İç Giyiminde Merak Edilenler Sutyen Nedir? İnsanlık Tarihi boyunca oldukça sık kullanılmıştır Sutyen. Peki, Sutyen Nedir?  Sutyen, kadınlar tarafından göğüslerini örtmek, desteklemek ve kaldırma..
17 Jun Kına Gecesi Elbiseleri ve Aksesuarları
Pandoragiyim 0 108
Kına Gecesi Aksesuarları ve Öneriler Kına geceleri uzun yıllardır kültürümüzün bir parçası hatta ayrılmaz biz parçası diyebiliriz. Tabi zaman geçtikçe Kına Gecelerinin de bir değişime uğradığı bir ger..
17 Jun Bekarlığa Veda Partisi
Pandoragiyim 0 92
Kına MumlarıKına Gecesi etrafınızda dönen insanların ellerindeki mumlar da Kına Gecesinin olmazsa olmazıdır. Elbette Kına Mumları’da değişime uğradı. Eskiden sade görüntüsüyle Kına Gecelerinde kullanı..
23 Jun Sütyen Bedeni Hesapla
Pandoragiyim 0 205
Hesapla butonuna tıkladıktan sonra yönlendirilen sayfada  Sütyen Beden ölçünüzü öğrenebilirsiniz...
23 Jun Regl Dönemi Hesapla
Pandoragiyim 0 66
Belirlediğiniz tarihten itibaren Regl Dönemlerini öğrenmek için istenilen bilgileri Regl Dönemi Hesapla aracı ile öğrenebilirsiniz. Hesapla butonuna tıkladıktan sonra yönlendirilen sayfada  Regl Dönem..
23 Jun Yumurtlama (Ovülasyon) Dönemi Hesapla
0 66
Belirlediğiniz tarihten itibaren Yumurtlama Dönemlerini öğrenmek için istenilen bilgileri Yumurtlama Dönemi Hesapla aracı ile öğrenebilirsiniz. Hesapla butonuna tıkladıktan sonra yönlendirilen sayfada..
23 Jun Yağ Oranı Hesapla
Pandoragiyim 0 86
Vücudunuzdaki yağ oranını hesaplamak ister misiniz ? ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 50 (5 Sayfa)